Filtruj

Praca Umowa Zlecenie C - Bolesławiec

241-243 z 243 ofert pracy

Młodsza Księgowa

REKRUTACJAREKRUTACJA
Wykroty

Logiserv Group Sp. z o.o. Sp. j. jest innowacyjną firmą specjalizującą się w usługach z zakresu obróbki stali, metali nieżeliwnych, tkanin oraz tworzyw sztucznych. Wysoko zaawansowane technologicznie maszyny pozwalają nam na utrzymanie jakości produkcji niezależnie od wielkości zleceń. Jesteśmy goto...

24.08.202324.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Ogólnobudowlany

WOJTEKWOJTEK
Lubań

Ogólny zakres obowiązków: -Budowanie oraz przerabianie kontenerów -Wstawianie drzwi, okien -Budowanie ścian -Regipsy -Wykończenie Mile widziana znajomość elektryki oraz hydrauliki Wymagania: - doświadczenie w pracach Elektrycznych - dokładność w wykonywanych pracach - dobra organizacja pra...

23.08.202323.08.2023
od 5000 zł

Praca dorywcza_umowa zlecenie

MONIKAMONIKA
Wykroty

Drukarnia w Wykrotach, poszukuje osób chętnych ( pełnoletnich ) do współpracy w formie umowy zlecenie , do pracpomocniczychna linii produkcyjnej maszyn introligatorskich. Praca dla osób, które poszukują pracy dodatkowejlub jako główne źródło utrzymania. Pracę można wykonywać zarówno w tygodniu ...

15.06.202315.06.2023
od 27 zł