Filtruj

Praca Umowa Zlecenie Polski C - Mąkowo

196-198 z 198 ofert pracy

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PROSTE PRACE W PRZEMYŚLE

Człuchów

Zakres obowiązków: Czynności polegające na wspieraniu procesów produkcyjnych lub kompletowaniu, konfekcjonowaniu oraz weryfikowaniu jakości towarów oraz inne. System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: N...

11.04.202411.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca Mała Pączkarnia

MARCINMARCIN
Chojnice

Zatrudnimy osoby do pracy w punkcie gastronomicznym w Chojnicach „Mała Pączkarnia” w centrum miasta. Praca Stała/dodatkowa/weekendowa. Mile widziane doświadczenie w branży cukierniczej. Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Twoimi obowiązkami będą: •\tprzygotowanie produktów , •\taktywn...

10.04.202410.04.2024

Sprzedawca-kasjer, ROMGAZ - Stacja Paliw Człuchów

ANETAANETA
Człuchów

Romgaz to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży gazu i paliw ciekłych. Dostarczamy gaz płynny do tysięcy domów i firm, prowadzimy jedenaście stacji paliw i dbamy o hurtowe dostawy paliw do partnerów biznesowych Poszukujemy pracowników na Stację Paliw w Człuchowie (kasj...

15.11.202315.11.2023