Filtruj

Praca Uprawnienia Do Montazu - Otwock

181-183 z 183 ofert pracy

Elektryk Przemysłowy - praca w Szwecji

DEPARTAMENT REKRUTACJIDEPARTAMENT REKRUTACJI
Warszawa

Semisul Poland specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży magazynowej oraz przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. W związku z prowadzonym projektem w Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk Przemysłowy G...

13.09.202313.09.2023
od 17000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Brygadzista (regały magazynowe) - praca w Polsce i krajach UE

RTC MONTAŻ REGAŁÓW MAGAZAYNOWYCHRTC MONTAŻ REGAŁÓW MAGAZAYNOWYCH
Warszawa

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Zajmujemy się montażem regałów wysokiego składowania. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy po...

23.08.202323.08.2023

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Warszawa

Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata doświadczenia kolejowych lub tramwajowych s...

20.05.202420.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0523 s