Filtruj

Praca Uprawnienia Energetyczne - Trzeboś

31-33 z 33 ofert pracy

APARATOWY PROCESÓW CHEMICZNYCH

SARZYNA-CHEMICAL SP. Z O.O.SARZYNA-CHEMICAL SP. Z O.O.
Nowa Sarzyna

Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie prac transportowych, załadunki surowców do reaktorów i mieszalników. 2. Obsługa procesów produkcyjnych, aparatury pomiarowej i urządzeń technologicznych typu mieszalniki, reaktory, destylator, zbiorniki magazynowe. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe M...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0599Obowiązki:1. Prowadzenie prac transportowych, załadunki surowców do reaktorów i mieszalników. 2. Obsługa procesów produkcyjnych, aparatury pomiarowej i urządzeń technologicznych typu mieszalniki, reaktory, destylator, zbiorniki magazynowe.Wymagania:Wymagania konieczne:Wyksz...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Serwisant instalacji HVAC

EKO-SANIT SP. Z O.O.EKO-SANIT SP. Z O.O.
Rzeszów

Opis stanowiska:- serwis urządzeń instalacji klimatyzacyjnych - diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie- montaż i uruchamianie nowych urządzeń- serwisy i konserwacja maszynWymagania:- umiejętność diagnozowania awarii oraz ich usuwania- umiejętność obsługi sterowników i automatyki- odpowiedzialność or...

20.05.202420.05.2024