Filtruj

Praca Uprawnienia Techniczne - Międzyrzecz

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier

METALZBYT-HURT SP. Z O.O.METALZBYT-HURT SP. Z O.O.
Międzyrzecze Dolne

Magazynier Miejsce pracy: Międzyrzecze Dolne, Jasienicka Niskoemisyjna Strefa Ekonomiczna Opis stanowiska: kompletacja wysyłek na podstawie dokumentacji magazynowej przygotowanie towaru do wysyłki załadunek i rozładunek towarów kontrola stanów magazynowych obsługa sprzedaży e-commerce Wymagania: akt...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Tokarz / frezer

nowa oferta
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Międzychód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: naprawianie (regenerowanie) części formujących przygotowanie procesów obróbki skrawaniem zapoznanie się z rysunkiem technicznym (szkicem) części formujących dobranie i przygotowanie narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania wykonywanie prac tokarskich i frezarskich na dostęp...

25.04.202425.04.2024

Specjalista ds. technicznych (k/m)

MOTO-PROFIL SP. Z O.O.MOTO-PROFIL SP. Z O.O.
Świebodzin

Do zespołu w Dziale Technicznym w HUB-ie logistycznym znajdującym się w Świebodzinie, poszukujemy osób skoncentrowanych na zadaniach, zaangażowanych, którzy zapewnią niezmiennie wyjątkową obsługę i zadbają o płynny przebieg procesu i przejęcie odpowiedzialności za powierzone zadania. Potrzebujemy os...

18.04.202418.04.2024