Filtruj

Praca Urzad Dozoru - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

Operator wózka widłowego z UDT

MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Legnica

Miejsce pracy: Gniewomierz, okolice Legnicy 3-zmianowy system pracy! Zarabiaj nawet 5800 zł brutto! Zadania: Obsługa wózka widłowego: załadunek/rozładunek w centrum logistycznym Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach Przygotowywanie wysyłek do klientów Prowadzenie rejestru przepływu materia...

22.03.202422.03.2024

Legnica

Miejsce pracy: Gniewomierz, okolice Legnicy 3-zmianowy system pracy! Zarabiaj nawet5800 zł brutto! Zadania: Obsługa wózka widłowego: załadunek/rozładunek w centrum logistycznym Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach Przygotowywanie wysyłek do klientów Prowadzenie rejestru przepływu materiał...

21.03.202421.03.2024

SZTYGAR ODDZIAŁOWY DS. EKSPLOATACJI MASZYN DOŁOWYCH POD ZIEMIĄ

ASIM-BUD SP. Z O.O.ASIM-BUD SP. Z O.O.
Lubin

Zakres obowiązków: praca pod ziemią Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe wykszt. min. średnie kierunkowe mechaniczne, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pod ziemią, świadectwa kwalifikacji osoby dozoru górniczego pod ziemią wydane przez Okręgowy Urząd Górniczy brak p...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0354 s