Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca Urzad - Dębica

46-48 z 48 ofert pracy

Magazynier / Wózkowy

ADECCO POLAND SP. Z O.O.ADECCO POLAND SP. Z O.O.
Mielec

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Magazynier / WózkowyZadania: Obsługa wózka widłowego Przyjmowanie dostaw i wysyłek magazynowych Codzienna kontrola stanów magazynowych Wypełnianie dokumentacji związanej z przyjęciem/wydaniem towaru Dbanie o ład i porządek na swoim stanowisku ...

23.01.202023.01.2020

Elektryk

Mielec

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 201...

13.01.202013.01.2020

Kosztorysant

INWENTECHINWENTECH
Krosno

Zakres obowiązków: - aktywny udział w sporządzaniu ofert przetargowych - sporządzanie przedmiarów robót - sporządzanie kosztorysów ofertowych - komplementowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymanych ofert od potencjalnych dostawców - tworzenie projektów instalacji sanitarnych - sporządzanie inwe...

12.01.202012.01.2020