Filtruj

Praca Urzadzenia Techniczne - Magnice

436-438 z 438 ofert pracy

TOYOTA:Pracownik Produkcji - Kontrola Jakości (Jelcz-Laskowice)

TMMP JELCZ-LASKOWICETMMP JELCZ-LASKOWICE
Strzelin

Toyota jest symbolem doskonałej jakości i najwyższych standardów, nie tylko jako producent samochodów, ale także jako pracodawca. Nasi pracownicy cenią sobie atmosferę, wzajemne wsparcie i poczucie, że ich praca przekłada się na sukces firmy.*Jeśli chcesz dołączyć do lidera branży motoryzacyjnej i ...

03.11.202303.11.2023
od 6251 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. technicznych – płatna praktyka/staż

REKRUTACJAREKRUTACJA
Wrocław

Wejdź na rynek pracy z doświadczeniem zaraz po studiach! Jeśli studiujesz, jesteś osobą sumienną, z zamiłowaniem do nowych technologii, lubisz i potrafisz: instalować, aktualizować i testować, a Linux, Windows i Android nie mają przed Tobą tajemnic to ta oferta jest dla Ciebie. Już dziś zacznij bu...

16.10.202316.10.2023
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Serwisant wózków widłowych - mobilne

Wrocław

Zakres obowiązków: naprawa i konserwacja urządzeń System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. Inne wymagania: P...

07.10.202307.10.2023
od 4800 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0458 s