Filtruj

Praca Urzadzenia Techniczne - Rusiec

31-33 z 33 ofert pracy

Elektronik

WIELTON S. A.WIELTON S. A.
Bełchatów

Nasze oczekiwania: minimum wykształcenie średnie techniczne: technik elektronik/automatyk/elektryk, uprawnienia SEP do 1 kV, doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu lub inne w obszarze elektroniki, umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu elektroniki, elektryk...

10.06.202410.06.2024

Pracownik utrzymania ruchu

ARIX POLSKA SP. Z O.O.ARIX POLSKA SP. Z O.O.
Kleszczów

Obowiązki: Regularne przeglądy maszyn i urządzeń. Bieżąca konserwacja maszyn i instalacji. Usuwanie awarii i zatorów na linii produkcyjnej. Prace remontowe i przeglądowe. Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń. Analiza stanu technicznego urządzeń i maszyn. Współpraca z serwisem lub zewn...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Projektant (-ka), konstruktor (-ka).

AGATA MICHAŁEKAGATA MICHAŁEK
Urbanice

Firma Ekomal ma ponad 25 letnie doświadczenia w zakresie projektowania oraz produkcji wysokiej klasy urządzeń lakierniczych oraz kompletnych obiektów lakierniczych dla przemysłu. Ugruntowana pozycja na rynku oraz doskonała oferta sprawiają, że Ekomal cieszy się zaufaniem przedsiębiorstw z różnych br...

18.04.202418.04.2024