Filtruj

Praca Ustawa - Milicz

61-63 z 63 ofert pracy

Spedytor Międzynarodowy

Z.Z.
Krotoszyn

Firma zajmująca się przewozem towarów po terenie Unii Europejskiej zatrudni osobę ze znajomością języka angielskiego i/lub języka niemieckiego do pracy w biurze jako spedytor międzynarodowy. Co oferujemy? - Umowę o pracę; - Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie; - Premie okolicznościowe; - Ub...

28.11.202328.11.2023
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca kat. C+E

JAREKJAREK
Krotoszyn

GS jest silną marką na polskim rynku budowlanym. Od ponad 15 lat specjalizujemy się w hurtowym i detalicznym handlu opałem i artykułami budowlanymi, sprzedając rocznie ponad 250 tyś. ton materiałów. Oferujemy towary ponad 60 firm. Zajmujemy się również transportem i pracami ziemnymi. Działamy jako d...

16.10.202316.10.2023

Pracownik produkcyjny/pomocnik Zalesie Wielkie gm. Kobylin

POLNETPOLNET
Zalesie Wielkie

Opis stanowiska: • pomoc przy obsłudze prostych maszyn produkcyjnych • kompletowanie zamówień na produkcji, • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. • pomoc przy montażu Wymagania: • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę • umiejętność pracy w zespole • umiejętność samodzie...

22.06.202322.06.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0628 s