Filtruj

Praca Ustawiacz - Gdańsk

16-17 z 17 ofert pracy

Ustawiacz - Praca, Gdynia, PKP Intercity

PKP INTERCITY S. A.PKP INTERCITY S. A.
Gdynia

Zakres zadań: zestawienie składów pociągów, realizacja pracy manewrowej, sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych, inne prace związane z zajmowanym stanowiskiem zlecone przez zwierzchnika. Wymagania: wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, staż pracy co najmniej rok na stanowisku mane...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik / Ustawiacz Maszyn Produkcyjnych

MARION SP. Z O.O.MARION SP. Z O.O.
Gdynia

Zanim opowiesz nam o sobie – poznaj Nas – Marion. Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą kosmetyczną specjalizującą się głównie w produkcji preparatów do włosów oraz produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. W Marion pracują eksperci, którzy na co dzień tworzą i troszczą się o zachowanie ...

16.04.202416.04.2024