Filtruj

Praca w Ustronie

496-498 z 498 ofert pracy

Praca monter/pomocnik (konstrukcje stalowe)

ALU FAN-FUNKCJONALNE FORMY-ALU FAN-FUNKCJONALNE FORMY-
Zblewo

Zatrudnię doświadczonego montera lub pomocnika do montażu konstrukcji stalowych takich jak: hale, wiaty, itp Wymagania: Prawojazdy kat. B Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych/lub jako pracownik budowlany , lecz (ważne-wymagana jest umiejętność czytania rysunku technicznego) Obsługa elekt...

09.07.202309.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Fotowoltaika Niemcy praca dam prace

PRZEMEKPRZEMEK
Tuchola

Witam szukam.dwie osoby do pracy przy montażu paneli fotowoltaicznych na terenie Niemiec . Zapewnione zakwaterowanie platne 350€ Osoba. Praca na dachach skośnych jak i plaskich od A do Z. Nie wymagam doświadczenia lecz wolałbym kogoś kto pracował kiedykolwiek na dachu. Szukam osoby normalne c...

14.06.202314.06.2023
od 10000 zł

ślusarz frezer mechanik

DZIAŁ PERSONALNYDZIAŁ PERSONALNY
Rytel-Dworzec

Twój zakres obowiązków: Ostrzenie różnorodnychnarzędzi skrawających, wierteł, frezów, noży, pił, łańcuchów itp Dobieranie i mocowanie narzędzi ściernych Ustawianie odpowiednich parametrów szlifowania lub ostrzenia Ustalanie kolejności zabiegów przy wykonywaniu operacji ostrzenia oraz mocowanie o...

05.06.202305.06.2023
od 5000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0508 s