Filtruj

Praca Utrzymanie Ruchu - Tarnobrzeg

16-18 z 18 ofert pracy

Elektromechanik Utrzymania Ruchu praca I zmiana

KRZYSZTOF WASILEWSKIKRZYSZTOF WASILEWSKI
Stalowa Wola

W związku z rozbudową Naszego Zakładu tworzymy nowe stanowisko pracy w dziale utrzymania ruchu na stanowisko Elektromechanik Utrzymania Ruchu Praca na I zmianę od poniedziałku do piątku Zakres obowiązków: dbałość o należyty stan techniczny maszyn, linii, urządzeń i narzędzi, wykonanie przeglądó...

08.05.202408.05.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. utrzymania ruchu -elektryk

AGNIESZKAAGNIESZKA
Grzybów

Zakres obowiązków: -wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń zainstalowanych w zakładzie zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami, -inicjowanie i wdrażanie usprawnień, modyfikacji i modernizacji urządzeń, -diagnozowanie i naprawa usterek, -nadzór nad infrastrukturą zakład...

16.04.202416.04.2024

Elektryk utrzymania ruchu

IWONA DULIWONA DUL

Rozbudowujemy dział Utrzymania Ruchu i poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko: Elektryk Utrzymania Ruchu Twój zakres obowiązków · usuwanie awarii maszyn na linii produkcyjnej · prewencja stanu technicznego maszyn · nadzór bieżący nad sprawnością techniczną maszyn Nasze wymagania · w...

04.08.202304.08.2023
od 8500 zł