Filtruj

Praca Ux Designer

241-243 z 243 ofert pracy

Designer with UX/UI for Samsung Ads

SAMSUNG R&D INSTITUTE POLANDSAMSUNG R&D INSTITUTE POLAND
Warszawa

Skills and Qualifications Bachelor or Master degree in UX Design, Human Computer Interaction, Interaction Design, Digital Media, New Media, Graphic Design or other relevant fields. 2 to 4 years of experience in UX research, user experience design, product design or interaction design. Solid experien...

23.04.202423.04.2024

UX/UI desinger

AMUSYS PRODUCTIONAMUSYS PRODUCTION
Zabierzów

Amusys Production sp. z o.o. zaprasza do współpracy specjalistów z branży IT. Jesteśmy firmą należącą do koncernu Novomatic, która będąc jednym z największych producentów i operatorów zaawansowanych technologicznie urządzeń do gier i systemów zarządzania, zatrudnia ponad 21.000 specjalistów w 45 kra...

22.04.202422.04.2024

Grafik komputerowy - UX designer

SMART FAKTORSMART FAKTOR
Białystok

Zakres obowiązków: - projektowanie UX, makiet aplikacji mobilnych i aplikacji webowych, - projektowanie broszur, przygotowanie prezentacji produktowych, - optymalizacja plików do wydruku, formatów do social media Wymagania: - Obsługa programu Adobe XD lub Figma (wymagany dobry warsztat w jednym...

22.03.202422.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0249 s