Filtruj

Praca W Firmie Montazowej - Rabka-Zdrój

46-47 z 47 ofert pracy

Pracownik Produkcji operator maszyny cięcie wzdłużne blachydo 38zl/h

DAWIDDAWID
Szczyrzyc

OPIS Operator maszyny do cięcia blachy dachowej Mile widziane doświadczenie lub pracownik produkcji Opis stanowiska: - Obróbka materiału; - Montaż blachy do konstrukcji za pomocą wiercenia i nitowania; - Wstępna kontrola jakości; Wymagania: - Pracowitość; - Punktualność; - Doświadczanie n...

23.03.202423.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik Mechanika Maszyn Ogrodowych w firmie Bętkowski Service

SERWISSERWIS
Raciechowice

Opis stanowiska: Firma Bętkowski Service, renomowany dostawca usług serwisowych dla maszyn ogrodowych, poszukuje energicznej osoby na stanowisko Pomocnika Mechanika Maszyn Ogrodowych. Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swojej kariery w dziedzinie mechaniki, posiadasz umiejętności techniczne or...

07.03.202407.03.2024
od 5600 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0493 s