Filtruj

Praca W Firmie Spedycyjnej - Oleśnica

31-33 z 33 ofert pracy

Księgowa/y KH - praca w pełni zdalna

REKRUTACJAREKRUTACJA
Wrocław

Księgowa (Symfonia) lokalizacja: praca zdalna Szukasz ambitnej pracy, która fachowo przygotuje Cię do roli Samodzielnej Księgowej i da możliwość awansu? Masz doświadczenie z programem Symfonia? Jesteś gotowa_y na intensywny rozwój? Jeśli odpowiadasz 3x TAK , to prawdopodobnie idealnie pasujes...

10.01.202410.01.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca kierowca kat b 330 zl dzien miedzynarodowka

BARTOSZBARTOSZ
Wrocław

OPIS STANOWISKA: Zapraszamy kandydatów z prawem jazdy kat. B do rozpoczęcia pracy opartej na własnej działalności gospodarczej w zakresie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej. Gwarantujemy długoterminową współpracę z rzetelną firmą spedycyjną o ugruntowanej pozycji na rynku logistycznym...

12.09.202312.09.2023
od 9600 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Asystent/Spedytor międzynarodowy (morski i lotniczy)

REAL LOGISTICS SP. Z O.O. SP. K.REAL LOGISTICS SP. Z O.O. SP. K.
Wrocław

Jesteśmy firmą logistyczną skoncentrowaną głównie na rynkach Dalekiego Wschodu. Zajmujemy się spedycją morską, lotniczą, kolejową, drogową oraz świadczeniem usług celnych. Podstawą naszej działalności jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników. W zw...

10.08.202310.08.2023