Filtruj

Praca W Gospodarstwie Rolnym - Płońsk

16-18 z 18 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy pow.pułtuski Agrolok Sp. z.o.o

AGROLOK SP. Z O.O.AGROLOK SP. Z O.O.
Świercze

Opis www.agrolok.pl Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną, którą wyróżnia w 100% polski kapitał. Aktualnie zatrudniamy już ponad 1000 pracowników. Swoją pozycję na rynku rolnym budujemy nieustannie od 1990 roku, Działamy na terenie całego kraju. Zatrudnimy: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO Twoje miejsc...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KUCHARZ

GOSPODARSTWO ROLNE KONI WIERZCHOWYCHPANDEROZA MAŁGORZATA CZAPLICKAGOSPODARSTWO ROLNE KONI WIERZCHOWYCHPANDEROZA MAŁGORZATA CZAPLICKA
Pęchcin

Zakres obowiązków: gotowanie, obsługa klienta Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kucharz* wykszt. podstawowe, doświadczenie zawodowe - 2 lata, umiejętność gotowania, komunikatywność, mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego...

25.04.202425.04.2024

Praca w Gospodarstwie

ROLNIKROLNIK
Wyszogród

Dam pracę w gospodarstwie rolnym przy bydle mlecznym. Opis stanowiska: codzienne oprzątanie bydła (bez dojenia), dbanie o bezpieczeństwo i dobrostan zwierząt, wykonywanie planowanych zadań w gospodarstwie. Wymagania:chęć do pracy ze zwierzętami,dyspozycyjność, sumienność , zaangażowanie w pracę...

08.04.202408.04.2024