Filtruj

Praca W Ogrodzie

31-33 z 33 ofert pracy

Lider Liderka ds Zarządzania Danymi Data Lead

nowa oferta
SIMPLICITY RECRUITMENTSIMPLICITY RECRUITMENT
Poznań

Dołącz do naszego klienta jako Lider/Liderka ds. Zarządzania Danymi (Data Lead ) i stań na czele nowo tworzonego zespołu , który ma za zadanie rewolucjonizować sposób, w jaki firma podchodzi do danych. W tej kluczowej roli będziesz odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie strategii zarządzania da...

21.05.202421.05.2024

Kierowca CE, 2800/3050 Euro na rękę, plandeka, trasy dalekobieżne, Paderborn, co drugi weekend dowóz

nowa oferta
DUNGITO POLSKA SP. Z O.O.DUNGITO POLSKA SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: WYMAGANIA: Dla niemieckiego Klienta, rodzinnej firmy, poszukujemy: Kierowcy CE KLIENT OFERUJE: Wynagrodzenie 2800/3050 € na rękę Możliwość podjazdu służbowym autem pod polską granicę na co drugi weekend Niemiecką umowę o pracę BEZPOŚREDNIO w firmie transportowej Świadczenia socjal...

Dyrektor Finansowy z j. niemieckim (m/k) @ PROFIT HR w imieniu DIMPLEX

nowa oferta
PROFIT HR W IMIENIU DIMPLEXPROFIT HR W IMIENIU DIMPLEX
Krzyż Wielkopolski

PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjona...