Filtruj

Praca W Sklepie - Legionowo

76-78 z 78 ofert pracy

Doradca Klienta Tchibo

RANDSTADRANDSTAD
Raszyn

Chcesz sobie dorobić w godzinach popołudniowych i w weekendy? Jeżeli jesteś osobą pełną energii, lubiącą kontakt z innymi i otwartą na zdobywanie nowej wiedzy dołącz do naszego zespołu!Zgłębiaj tajniki wiedzy o kawie oraz zdobywaj cenne doświadczenia w pracy z klientem!Dla naszego Klienta- TCHIBO po...

14.02.202414.02.2024

Sprzedawca do sklepu z artykułami dla zwierząt w Warszawie.

SKLEP ZOOBOOMSKLEP ZOOBOOM
Warszawa

Zatrudnię sprzedawcę w sklepie zoologicznym.Praca na 1/2 etatuDo obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:- obsługa klienta i doradztwo;- obsługa drukarki fiskalnej i terminalu płatniczego;- obsługa logistyczna sklepów stacjonarnych;- kompletowanie i realizacja zamówień w sklepie internetowym;-...

09.02.202409.02.2024

KIEROWCA KAT. B / Dostawca zakupów od 6000 netto

JAKUBJAKUB
Warszawa

Obowiązki: Dostawa zakupów spożywczych ze sklepu internetowego bezpośrednio do klientów Profesjonalna obsługa klienta Dbanie o powierzone mienie Wymagania: Prawo jazdy kat. B (min. 1 lata) doświadczenie na podobnym stanowisku komunikatywny język polski polskie prawo jazdy Oferujemy: zatrud...

16.01.202416.01.2024
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0958 s