Filtruj

Praca W Sklepie - Zakopane

31-33 z 33 ofert pracy

Kierowca kat.c DYSTRYBUCJA

ALEKSANDERALEKSANDER
Nowy Targ

W związku z rozwojem naszej firmy,oraz powiększeniu się ilości sklepów do których dostarczamy towar,zatrudnię kierowców KAT.C w dystrybucji spożywczej. Praca polega na załadunku towarów na terminalu,mieszczącym się w Nowym Targu i dostarczeniu do sklepów we wskazanym rejonie/Zakopane,Nowy Sącz,Kryn...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista Obsługi Klienta na stacje paliw bp Orawa

BP POLSKA SERVICES SP. Z O.O.BP POLSKA SERVICES SP. Z O.O.
Chyżne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż; Obsługa kasy fiskalnej; Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe; Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie; Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji; WYMAGANIA: Nie masz doświadczenia? Żaden problem...

Sprzątanie sklepów odzieżowych Nowy Targ - praca dorywcza

DOMINIKADOMINIKA
Nowy Targ

Firma Vaco Pure poszukuje pracownika do sprzątania sklepów odzieżowych. Lokalizacja: ul. Ludźmierska 26a, Nowy Targ Oferujemy: Praca 4 razy w tygodniu w godzinach porannych, Stawka 27,70 zł brutto/h, umowa zlecenie, wynagrodzenie płatne do 12-tego dnia miesiąca, Rozpoczęcie pracy: Od zaraz! ...

02.05.202402.05.2024