Filtruj

Praca W Transporcie - Kornice

211-213 z 213 ofert pracy

Kierowca Kat B poszukiwany

DARIUSZDARIUSZ
Ostrożnica

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii B Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Praca w systemie 3/1 lub do uzgodnienia Wykonywanie zadań transportowych. Nadzór nad ilością i jakością towaru. Dostarczanie tow...

27.05.202427.05.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik magazynowy | Zarobki do 29,9 zł/godz. brutto*

RANDSTADRANDSTAD
Gorzyczki

Rozpocznij pracę jako pracownik magazynowy w Gorzyczkach!Na start możesz liczyć na stawkę podstawową do 29,9 zł/godz. brutto*.Dodatkowo do pracy pojedziesz darmowym transportem, a w trakcie przerwy czeka na Ciebie obiad (wersja mięsna i vege) za 1 zł. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz lic...

Specjalista ds. sprzedaży usług logistycznych/ spedytor

SACHS TRANS INTERNATIONAL SP. Z O.O.SACHS TRANS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
Radlin

Sachs Trans International Sp. z o.o. – rodzinna firma transportowa obecna na rynku od 1986 roku, świadcząca usługi transportowe w tym transportu ponadnormatywnego na terenie całej Europy. Na każdym etapie naszej współpracy dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój pracowników oraz dokładamy wszelk...

od 5000 zł