Filtruj

Praca W Transporcie - Turka

76-78 z 78 ofert pracy

Zatrudnię kierowcę busa

TOMASZ K.TOMASZ K.
Lubartów

Zatrudnię kierowcę busa (9 osób) w transporcie międzynarodowym. Mile widziane doświadczenie. Więcej info. tel. 73*******77...

10.06.202410.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SPRZEDAWCA

FHU DORES DOROTA WOŹNIAKFHU DORES DOROTA WOŹNIAK
Tomaszowice-Kolonia

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, sprzedaż i wykładnie towaru, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - obsługa kasy fiskalnej lub gotowośc do nauczenia się obsługi umiejętność - chęci do pracy umiejętność - mobilność - własny środek transportu um...

Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/1251Obowiązki:Obsługa klienta, sprzedaż i wykładnie towaru, dbanie o porządek na stanowisku pracy.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: chęci do pracy mobilność - własny środek transportu książeczka sanitarno-epidemiologiczna Wykształcenie:podstawoweWymagani...