Filtruj

Praca Wdrozenia - Żelistrzewo

361-363 z 363 ofert pracy

Recepcjonista/Recepcjonistka Hotel HAFFNER 5* Sopot

DOBRY HOTEL SP. Z O.O. SP. K.DOBRY HOTEL SP. Z O.O. SP. K.
Sopot

Grupa Dobry Hotel polska firma działająca w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy! Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce:...

20.07.202320.07.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca Klienta, DUKA Port Rumia

KIEROWNIK.KIEROWNIK.
Rumia

DUKA to sieć sklepów oferująca wszystko, co potrzebne w kuchni i w jadalni. W Polsce posiadamy kilkadziesiąt sklepów, zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych oraz sklep internetowy. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: DORADCA KLIENTA Miejsce pracy: DUKA PORT RUMIA Zatrudniona...

17.07.202317.07.2023
od 27 zł

Praca Zdalna - Telefoniczna Sprzedaż Bank Millennium

BANK MILLENNIUM S. A.BANK MILLENNIUM S. A.
Gdynia

Obowiązki: Kontakt telefoniczny wyłącznie z naszymi Klientami – przedstawienie oferty i wsparcie w procesiezakupu Pomoc w zakresie produktów i usług bankowych Budowanie długotrwałych relacji z Klientem Wymagania: Wykształcenie minimum średnie (matura nie jest wymagana) Stałe łącze internetowe (bez l...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0297 s