Filtruj

Praca Weryfikator

Wynagrodzenie
16-18 z 18 ofert pracy

Asystent Projektanta branży drogowej

ZDI SP. Z O.O.ZDI SP. Z O.O.
Lublin

Zakres obowiązków · sporządzanie pod nadzorem projektanta, opracowań projektowych w zakresie: prac studialnych, koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych, dokumentacji przetargowych, · wprowadzanie zmian i korekt w istniejących rysunkach, · przygotowywanie materiałów do uzyskania opinii, uz...

13.05.202413.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent projektanta branży mostowej

Lublin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Opracowywanie dokumentacji technicznej branży mostowej na etapach: koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych pod kierunkiem projektanta mostowego, - Udział w weryfikacji dokumentacji projektowej pod nadzorem weryfikatora branży mostowej, WYMAGANIA: - Wykształcenie wyższ...

od 5000 zł

Zatrudnię Weryfikatora Zaproszeń

ICSD PHILIPIAKICSD PHILIPIAK
Olsztyn

Zatrudnię Weryfikatora ZaproszeńZatrudnimy sumienne i rzetelne osoby na stanowisko Weryfikatora Zaproszeń. Praca polega na kontakcie z klientem celem ustalenia jego obecności na spotkaniu dotyczącym zdrowych nawyków żywieniowych. Praca odbywa się przy komputerze w klimatyzowanym biurze w centrum Ols...

08.05.202408.05.2024