Filtruj

Praca Wiec - Jaworowa Nowe

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Wrocław, Świdnica, Bolesławiec, Jelenia Góra, Kłodzko, Nysa, Dzierżoniów, Brzeg, Zgorzelec, Kluczbork, Oława, Lubliniec, Ząbkowice Śląskie, Wałbrzych, Jawor, Żagań, Lubań, Kamienna Góra, Prudnik, Bielawa, Łany, Strzelin, Złotoryja, Jelcz-Laskowice, Nowa R

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

CERAMIK WYROBÓW UŻYTKOWYCH I OZDOBNYCH

KLUBY I RESTAURACJE SP. Z O.O.KLUBY I RESTAURACJE SP. Z O.O.
Nowa Wieś Mała

Zakres obowiązków: • wykonywanie odlewów w formach gipsowych, • obsługa pieca do ceramiki, • szkliwienie, • zdobienie, • pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Zdolności artystyczne i twórcze staż pracy ogółem - lata: 1 Wy...

10.05.202410.05.2024