Filtruj

Praca Wizualizacja - Gdańsk

31-32 z 32 ofert pracy

Programista C++ z Qt

ADVANCED PROTECTION SYSTEMS S. A.ADVANCED PROTECTION SYSTEMS S. A.
Gdynia

Wymagane, C++, GitSystem operacyjny, LinuxTwój zakres obowiązków, Rozwój oprogramowania systemów radarowych;, Rozwój oprogramowania do wizualizacji danych radarowych.Umiejętność programowania w języku C++ (min. wersja 14);, Doświadczenie w pracy na systemie operacyjnym Linux;, Znajomość podstawowych...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT ARCHITEKTA

NORD ARCHITEKCI SP. Z O.O.NORD ARCHITEKCI SP. Z O.O.
Bojano

Zakres obowiązków: Wspieranie architekta w realizacji projektów architektonicznych. Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji projektowej, rysunków technicznych oraz specyfikacji materiałów. Koordynacja działań z zespołem projektowym oraz kontrahentami. Przygotowywanie prezentacji i wizualizacji projektó...

10.05.202410.05.2024