Filtruj

Praca Wlasnym Autem - Ełk

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy

HYDRO NRG SP. Z O.O.HYDRO NRG SP. Z O.O.
Ełk

Przedstawiciel handlowy TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: uczciwa i etyczna sprzedaż nowoczesnych produktów budowanie sieci zadowolonych Klientów zawieranie umów i nadzór nad ich realizacją współtworzenie naszej Firmy dzięki Twoim nowatorskim pomysłom WYMAGANIA - poszukujemy osoby, która: wzbudza zaufanie i ł...

13.04.202413.04.2024

PRACOWNIK SOCJALNY

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Prostki

Numer oferty: StPr/24/0386Obowiązki:Zgodnie z ustawą o pomocy społecznej, min:1. Udzielanie osobom pełnej informacji o przysługujących im uprawnieniach,świadczeniach i formach pomocy, prowadzenie pracy socjalnej,2. Prowadzenie rozeznania sytuacji życiowej osób i rodzin ubiegających się o świadczenia...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PROSTKACHGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PROSTKACH
Prostki

Zakres obowiązków: Zgodnie z ustawą o pomocy społecznej, min: 1. Udzielanie osobom pełnej informacji o przysługujących im uprawnieniach, świadczeniach i formach pomocy, prowadzenie pracy socjalnej, 2. Prowadzenie rozeznania sytuacji życiowej osób i rodzin ubiegających się o świadczenia pomocy społec...

16.04.202416.04.2024