Filtruj

Praca Wms - Tychy

31-33 z 33 ofert pracy

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO ( Z CERTYFIKATEM UDT)

POWERJOBS SP. Z O.O.POWERJOBS SP. Z O.O.
Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków: - 99% pracy związanej z obsługą elektrycznego, czołowego wózka jezdniowego, - odbiór gotowego wyrobu z linii produkcyjnej, - rozmieszczenie towaru w odpowiedniej części magazynu wyrobu gotowego wg. wytycznych. - obsługa rozładunków surowców lub załadunku gotowych produktów w sekcj...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Magazynu

PAWEŁPAWEŁ
Zabrze

OPIS Firma Cogito Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu poszukuje Pracownika Magazynu. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 2000 roku. Przez ponad dwadzieścia lat naszej działalności rozwinęliśmy asortyment magazynowy, zdobyliśmy bogate doświadczenie i wiedzę. Dzisiaj jesteśmy jednym z liderów w branży ...

22.04.202422.04.2024
od 4400 zł

Płatny Staż w Zespole Kontroli Jakości i Stanów Magazynowych

LOGWIN POLAND SP. Z O.O.LOGWIN POLAND SP. Z O.O.
Wojkowice

Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL. Dołącz do naszego zespołu w Wojkowicach i zdobądź ładunek doświadczenia. Płatny Staż w Zespole Kontroli Jakości i Stanów Magazynowych Miejsce pracy: Wojkowice Czego nauczys...

02.04.202402.04.2024
Praktykapraktyka