Filtruj

Praca Wms - Wrocław

16-18 z 18 ofert pracy

Dyspozytor

RUCH S. A.RUCH S. A.
Tyniec Mały

Dyspozytor Twój zakres obowiązków Zarządzanie podległą strukturą kurierską Organizacja i optymalizacja tras kurierskich Efektywne zarządzanie ilością przesyłek na poszczególnych trasach/rejonach kurierskich Rekrutacja oraz szkolenie nowozatrudnionych Kurierów Kontrola wizerunku Kurierów oraz taboru ...

07.05.202407.05.2024

MAGAZYNIER

LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA SP. Z O.O.LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA SP. Z O.O.
Wysoka

Zakres obowiązków: - Nadzór i monitorowanie zasobów magazynowych firmy; - Przyjmowanie i rozkładanie towarów na regałach wysokiego składowania; - Obsługa wózka widłowego; - Obsługa terminala mobilnego; - Udział w inwentaryzacjach. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średn...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka widłowego - praca Oława, umowa o pracę

EWA MICHALIKEWA MICHALIK
Oława

Dla wiodącego producenta środków ochrony osobistej, poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator wózka/magazynier Miejsce pracy: Oława Zakres obowiązków: Rozładowywanie i załadowywanie transportów. Przygotowywanie wysyłek (pełno i nie-pełno paletowych). Sprawdzanie dostarczanych towarów pod...

29.03.202429.03.2024