Filtruj

Praca Wod - Opole

46-48 z 48 ofert pracy

Pracownik Gospodarczy

RÓŻA BARTOSIKRÓŻA BARTOSIK
Niemodlin

OPIS PRACUJ Z NAMI W ZABYTKOWEJ PRZESTRZENI ZAMKU NIEMODLIN . DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU :) Kogo szukamy? : Pracownik gospodarczy Gdzie? : Rynek 55, Niemodlin Jak? : Praca stacjonarna Forma współpracy? : Umowa zlecenie/ Umowa B2B Od kiedy? : Od zaraz Zakres obowiązków konserwacja oraz bieżą...

12.04.202412.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KIEROWCA POJAZDU CIĘŻAROWEGO

REMONDIS OPOLE SP. Z O.O.REMONDIS OPOLE SP. Z O.O.
Górażdże

Zakres obowiązków: Obsługa samochodu ciężarowego wyposażonego w zamiatarkę ciągnioną. Obsługa samochodu ciężarowego wyposażonego w zbiornik na wodę i przednią listwę do polewania lub mycia nawierzchni. Obsługa ciągnika rolniczego. , praca w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00. Wymagania: wykształcenie -...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca pojazdu ciężarowego

Górażdże

Obsługa samochodu ciężarowego wyposażonego w zamiatarkę ciągnioną. Obsługa samochodu ciężarowego wyposażonego w zbiornik na wodę i przednią listwę do polewania lub mycia nawierzchni. Obsługa ciągnika rolniczego. , praca w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00....