Filtruj

Praca Wodociagowych - Trojanów

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię montera sieci wodociągowych i kanalizacyjnych

JAROSŁAWJAROSŁAW
Trojany

Firma WODBUD Karpiński z siedzibą w Trojanach zajmująca się budową sieci wodociągowych i kanalizacyjnych poszukuje pracownika na stanowisko: Monter sieci wod-kan Wymagania: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, zaangaż...

05.06.202305.06.2023
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KONSERWATOR

Borki

Zakres obowiązków: zapewnienie poprawnego funkcjonowania sprzętu, maszyn i urządzeń na sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C...

22.03.202422.03.2024

Monter instalacji sanitarnych zewnętrznych, Monter wod-kan

PATYRA BUDOWNICTWOPATYRA BUDOWNICTWO
Garwolin

Firma budowlana z długoletnim stażem na rynku specjalizująca się w robotach sanitarnych zewnętrznych (budowa instalacji wodociągowych, kanalizacji sanitarnych zewnętrznych, kanalizacji deszczowych oraz kanalizacji podposadzkowych) zatrudni do pracy Monterów instalacji sanitarnych zewnętrznych z dośw...

27.02.202427.02.2024
od 7500 zł