Filtruj

Praca Wolna - Radzyń Podlaski

16-17 z 17 ofert pracy

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - OSOBA ŚWIADCZĄCA SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W CZEMIERNIKACHGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W CZEMIERNIKACH
Czemierniki

Zakres obowiązków: świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych u osoby z zaburzeniami psychicznymi w miejscu jej zamieszkania, w szczególności: uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia, w tym kształtowanie umiejętności zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych i ...

22.05.202422.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Księgowa w biurze rachunkowym

PAWEŁPAWEŁ
Międzyrzec Podlaski

Księgowa/y Jeśli: • masz doświadczenie w księgowości KPiR lub KH min 2 lata • jesteś samodzielna/y • chcesz się rozwijać • nie jest Ci obca praca pod presją czasu • czujesz, że masz w sobie ogromny potencjał • kochasz nowe wyzwania i nie boisz się brać na siebie odpowiedzialności • rozwój o...

09.02.202409.02.2024