Filtruj

Praca w Wróblewo

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
256-258 z 258 ofert pracy

Zatrudnię kierowcę kat. C+E na firankę

MARIUSZMARIUSZ
Gorysze

Zatrudnię kierowcę kategorii C+E na firankę, praca od poniedziałku do piątku, stałe trasy, możliwy codzienny powrót na bazę. Więcej informacji pod nr tel: 516 665 560...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK SOCJALNY

Janowo

Zakres obowiązków: Praca socjalna, praca w terenie, sporządzanie projektów decyzji administracyjnych, obsługa klienta, wydawanie zaświadczeń, sporządzanie list wypłat i sprawozdań, sporządzanie wywiadów środowiskowych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - niekaralność u...

Operator maszyny pakującej / magazynier

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AGA ANNA GAŁKAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AGA ANNA GAŁKA
Raczyny

Przedsiębiorstwo Handlowe AGA Anna Gałka - firma z branży rolniczej, zatrudni do oddziału w m. Raczyny pracownika na stanowisko operatora maszyny pakującej / magazyniera. Obowiązki pracownika: - obsługa maszyny pakującej (bigbagi i worki 25 kg) - zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wy...

04.05.202404.05.2024