Filtruj

Praca Wsparcie Administratora - Polkowice

16-18 z 18 ofert pracy

Pracownik Magazynu

FIEGE POLSKAFIEGE POLSKA
Osła

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w pona...

29.05.202429.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta

ADREAMSADREAMS
Lubin

Twoje zadania: dobór produktów do potrzeb klientów zapewnienie kkompleksowej obsługi poprzez polecenie akcesoriów oraz usług dodatkowych Prowadzenie rozów handlowych zgodnie z naszymi standardami przyjmowanie dostaw ekspozycja towarów dbanie o ład i porządek w elektromarkecie Oczekujemy: komunikatyw...

28.05.202428.05.2024

Kasjer-sprzedawca w drogerii kosmetycznej w Lubinie

INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.
Lubin

Firma Instore Solution Services Polska Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer – ...

20.05.202420.05.2024
od 28 zł