Filtruj

Praca Wsparcie Obslugi - Sokółka

16-18 z 18 ofert pracy

Młodszy Specjalista Sprzedaży Liberty Poland

POLKOMTEL SP. Z O.O.POLKOMTEL SP. Z O.O.
Dąbrowa Białostocka

Opis stanowiska: Profesjonalna obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w nowoczesnym Punkcie Sprzedaży Aktywna sprzedaż oraz promowanie pełnej gamy produktów oferowanych Klientom w Punkcie Sprzedaży Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych (jakościowych i ilościowych) Dbałość o najwyższy poziom...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent/ Asystentka Zarządu

DOMINOWOOD S. A.DOMINOWOOD S. A.
Czarna Białostocka

Twój zakres obowiązków bieżące prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura dbanie o sprawny przepływ informacji i dokumentów wewnątrz firmy wsparcie Zarządu w codziennych zadaniach współpraca z firmami zewnętrznymi udział w spotkaniach biznesowych analizowanie i organizacja bieżącej...

25.04.202425.04.2024
od 5000 zł

Pomocnik operatora Wytwórni Mas Bitumicznych

BIUROBIURO

Twój zakres obowiązków · Prace konserwacyjne oraz drobne naprawy WMB · Wykonywanie drobnych prac mechanicznych · obsługa ładowarki · dbanie o powierzony sprzęt · wykonywanie powierzonych zadań w ramach funkcjonowania zakładu produkcyjnego · przygotowywanie sprzętu do pracy Nasze wymagania · ...

17.05.202317.05.2023