Filtruj

Praca Wsparcie Techniczne Klienta - Poznań

166-168 z 168 ofert pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

nowa oferta
GOOD FOOD PRODUCTS S. A.GOOD FOOD PRODUCTS S. A.
Tarnowo Podgórne

technologies-expected : BPMN technologies-optional : Jira Confluence SoapUI responsibilities : Merytoryczny nadzór oraz rozwój systemów informatycznych wspierających obszar ryzyka; Zbieranie wymagań do zmian w produktach - systemy ryzyka i proponowanie sposobu ich implementacji; Uczestnictwo w tworz...

13.05.202413.05.2024

Specjalista ds. zakupów

nowa oferta
INTER TRADE SP. Z O.O.INTER TRADE SP. Z O.O.
Niepruszewo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sporządzanie zapytań ofertowych do dostawców negocjacje warunków handlowych z dostawcami wskazanie potencjalnego dostawcy na podstawie zebranych ofert nadzór nad wysłanymi zamówieniami, terminowością dostaw zlecanie wyrobów do produkcji pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych...

Pracownik administracyjno-biurowy

SUPPORTECHSUPPORTECH
Jasin

Supportech to firma oferująca serwis i wsparcie techniczne, zatrudniająca najlepszych specjalistów w swojej branży. Działamy na rynku już ponad 15 lat. Wieloletnia obecność na rynku oraz szerokie doświadczenie pozwalają nam stworzyć ofertę dopasowaną do wymagań naszych klientów oraz ich obiektów. Do...

10.05.202410.05.2024
od 5000 zł