Filtruj

Praca Wsparcie Techniczne - Malbork

61-63 z 63 ofert pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Elbląg

Zadania: Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na terenie hali produkcji Przeprowadzanie planowanych prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń. Podejmowanie działań korygujących i naprawczych w przypadku awarii urządzenia Wsparcie pozostałych specjalizacji w procesie diagnostyki i naprawy Wymagania:...

12.02.202412.02.2024

Doradca Klienta w E-Stone, Skowarcz

KAROL TWARDOWSKIKAROL TWARDOWSKI
Skowarcz

Opis Stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Klienta, która będzie odpowiedzialna za obsługę klientów oraz wsparcie w zakresie sporządzania wycen. Wymagamy bardzo dobrej znajomości programu Excel oraz znajomości rysunku technicznego. Obowiązki: Obsługa klientów w celu udzielania porad...

10.02.202410.02.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukujemy osoby do działu sprzedaży Drzwi Zewnętrznych.

KAMILKAMIL
Tczew

Poszukujemy osoby do działu sprzedaży. Czego oczekujemy : Aktywna sprzedaż oraz profesjonalna obsługa klienta w zakresie stolarki drzwiowej. Fachowe oraz techniczne doradztwo - pomoc klientowi w wyborze odpowiednich produktów, Profesjonalna obsługa dotychczasowych Klientów firmy i nawiązywanie k...

03.10.202303.10.2023
od 3500 zł