Filtruj

Praca Wybrane Dni - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik pomocniczy produkcji

Łódź

Zadania: Montaż sprzętu AGD Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na linii produkcyjnej Sprawdzanie parametrów i kontrola wzrokowa wyrobów gotowych Dokonywanie drobnych napraw sprzętu w trakcie montowania Pakowanie wyrobów gotowych Wymagania: Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym + soboty gra...

08.04.202408.04.2024

Instruktor/Obsługa Bungee Łódź

ŁUKASZŁUKASZ
Łódź

Cześć! Chcesz pracować tak wysoko, że dotkniesz nieba? Sprawdź to! Jeśli twoje serce bije szybciej na myśl o sportach ekstremalnych, a praca przy biurku wydaje Ci się nudna jak oglądanie farby schnącej na ścianie, to mamy coś, co rozpali Twoją pasję =] Szukamy instruktorów do punktu skoków na bun...

22.03.202422.03.2024
od 4500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik magazynowy

Głuchów

Miejsce pracy: Głuchów Zadania: - zbieranie produktów na magazynie i skanowanie ich kodów przy pomocy ręcznego skanera - kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesu wysyłek - przyjmowanie zwrotów, sortowanie, kontrola jakości oraz rozmieszczenie towaru w magazynie Wymagania: - gotowość do prac...

09.10.202309.10.2023