Filtruj

Praca Wychowanie Fizyczne

46-48 z 48 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIMZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM
Mińsk Mazowiecki

Zakres obowiązków: Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpodstawowej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - niemiecki (mowa: C2 - biegły, pismo: C2 - biegły) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

INSTYTUT POSTĘPOWANIA TWÓRCZEGOINSTYTUT POSTĘPOWANIA TWÓRCZEGO
Łódź

Niepubliczne Przedszkole Tęczowy Świat Dziecka poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego. Wymagania: -kwalifikacje do pracy w przedszkolu(Wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne, Pedagogika opiekuńczo- wychowawcza lub Pedagogika wieku dziecięcego- studia licencjackie lub magisterskie) -cec...

od 4500 zł

Trener/Asystent zajęć ogólno-sportowych dla dzieci w Sandomierzu.

NINJA KIDS ACADEMY POLANDNINJA KIDS ACADEMY POLAND
Sandomierz

Poszukujemy pozytywnych, energicznych osób, które mają dobry kontakt z dziećmi. Oferta dotyczy pracy w Sandomierzu i okolicach. Szukamy Trenera oraz Asystenta. Praca w godzinach: popołudniowych po 16 lub przedszkola do godziny 15 OPIS STANOWISKA: zarządzanie, organizowanie i rozwój autorskich ...

od 50 zł