Filtruj

Praca Wychowanie Przedszkolne - Kraków

16-18 z 18 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNEPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
Kraków

Przedszkole Niepubliczne im. M. Anny Kaworek w Krakowie (osiedle Rżąka) prowadzone przez Siostry Michalitki zatrudni nauczyciela do grupy. Praca w niewielkiej, kameralnej grupie, wsparcie nauczycieli i dyrekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt....

13.06.202413.06.2024

nowa oferta
1. EGRI PATRYCJA KRASOWSKA-MORAWIEC 2. PLUSZOWY MIŚ NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM PATRYCJA KRASOWSKA-MORAWIEC 3. PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE PLUSZOWY MIŚ PATRYCJA KRASOWSKA-1. EGRI PATRYCJA KRASOWSKA-MORAWIEC 2. PLUSZOWY MIŚ NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM PATRYCJA KRASOWSKA-MORAWIEC 3. PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE PLUSZOWY MIŚ PATRYCJA KRASOWSKA-
Zabierzów

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z dziećmi dydaktyczno-wychowawczych, zapewnienie dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków do nauki i zabawy. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaaw...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Niepołomicach

EWAEWA
Niepołomice

Witaj Nauczycielu! Nazywamy się Przedszkole Olimpijskie, pracujemy w Niepołomicach i jesteśmy prywatną placówką wychowania przedszkolnego. W pracy lubimy zarówno dziecięcą swobodę jak i przestrzeganie wewnętrznych zasad, dzięki czemu udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce dla osób kochających pra...