Filtruj

Praca Wyksztalcenie Medyczne - Lwówek Śląski

106-108 z 108 ofert pracy

LEKARZ

REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W WAŁBRZYCHUREGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W WAŁBRZYCHU
Bolesławiec

Zakres obowiązków: Badanie lekarskie i kwalifikacja dawców do oddania krwi oraz jej składników. Wymagania: wykształcenie - medyczne wyższe (w tym licencjat) Aktywne Prawo Wykonywania Zawodu Mile widziane doświadczenie zawodowe...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca części zamiennych

JASKOT SP. Z O.O.JASKOT SP. Z O.O.
Siekierczyn

Jesteś przed wyzwaniem i szukasz nowej pracy ? Chcesz coś robić nowego, efektywnego , przynoszącego zadowolenie i profity ? Zgłoś się do nas i zobacz co możesz zyskać :- Zatrudnienie po okresie próbnym na stałe - fajna perspektywa dla osób chcących stabilności - Szkolenia z zakresu szerokiej gamy pr...

Sprzedawca części zamiennych z językiem niemieckim

Siekierczyn

Jesteś przed wyzwaniem i szukasz nowej pracy ? Chcesz coś robić nowego , efektywnego , przynoszącego zadowolenie i profity ?Zgłoś się do nas i zobacz co możesz zyskać :- Zatrudnienie po okresie próbnym na stałe - fajna perspektywa dla osób chcących stabilności- Szkolenia z zakresu szerokiej gamy pro...