Filtruj

Praca Wyksztalcenie Srednie Polski - Osiek

136-138 z 138 ofert pracy

KIEROWCA WYWROTKI KAT.C

ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DAW-BUD ANDRZEJAK SP. J.ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DAW-BUD ANDRZEJAK SP. J.
Przybysławice

Zakres obowiązków: Przewóz materiałów drogowych na budowy . Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 [Inne] : Wymagane prawo jazdy kat.C , przewóz wywrotką materiałów drogowych na budowy w obrębie pobliskich powiatów....

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER OZNAKOWANIA

Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków: - montaż tabliczek, taśm samoprzylepnych na instalacjach przemyslowych, -montaż tablic, znaków, tabliczek na terenie zakładów produkcyjnych, -demontaż oznakowania (tablic, znaków, tabliczek), -wykonanie oznakowania poziomego w zakładach, malowanie ciągów/ścieżek komunikacyjnych, z...

Brygadzista/Lider w dziale rozbioru kurczaka

KATARZYNAKATARZYNA

Brygadzista/Lider działu rozbioru kurczaka Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ZADANIA: Zarządzanie zespołem od 10 do 20 osób Sumienne, dokładne i terminowe wykonywanie zadań wynikających z powierzonego zakresu pracy Monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości i wydajności Identyfikowa...