Filtruj

Praca Wyksztalcenie Srednie - Zagnańsk

61-63 z 63 ofert pracy

Specjalista ds. ubezpieczeń

KOIMEX S. A.KOIMEX S. A.
Mostki

OPIS Firma KOIMEX S.A. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym, które swoją działalność w sektorze TSL rozpoczęło w 2000 roku. Dysponując flotą ponad 400 ciągników siodłowych obsługujemy kompleksowo klientów z różnych branż na rynku krajowym jak i międzynarodowy...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków: Zapoznanie się: z programem komputerowym służącym do obsługi klienta, z zasadami składania zamówień, ze sposobem przekazywania dokumentacji do centrali firmy, ze sposobem działalnia urządzeń używanych w ciągu dnia pracy (komputer, drukarka, skaner), ze sposobem układania towaru, z...

PRESER TWORZYW SZTUCZNYCH

Zakres obowiązków: Obsługa wtryskarki do tworzyw sztucznych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany...