Filtruj

Praca Wyksztalcenie Zawodowe A - Kunów

166-168 z 168 ofert pracy

Praca - Technolog Żywności

JAKUBJAKUB
Starachowice

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko TECHNOLOG ŻYWNOŚCI. Praca od 7 do 15, od poniedziałku do piątku. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: -Monitorowanie i kontrola parametrów produkcji oraz dbałość o przestrzeganie norm i standardów sanitarnych. -Rozwiązywanie ...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

elektromonter, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, benefity

CELSA „HUTA OSTROWIEC” SP. Z O.O.CELSA „HUTA OSTROWIEC” SP. Z O.O.
Ostrowiec Świętokrzyski

CELSA „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o. wiodący producent stali konstrukcyjnej, wyrobów kutych oraz zbrojeń budowlanych na rynku polskim, będący liderem w branży, największa firma w województwie świętokrzyskim ciągle inwestująca w nowoczesny park maszynowy, automatyzację procesów produkcji i szkolenia pr...

04.04.202404.04.2024

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (OFERTA STAŻU DLA OSÓB DŁUGOTRWALE BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA)

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

29.01.202429.01.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1193 s