Filtruj

Praca Wyksztalcenie Zawodowe - Bytów

91-92 z 92 ofert pracy

KUCHARZ

GIZIŃSKI PIOTR KDEGIZIŃSKI PIOTR KDE
Borowiec

Zakres obowiązków: Burgerowania - przygotowywanie posiłków typu fast-food. Praca w godz. 12-20 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - aktualna książeczka Sanepid umiejętność - doświadczenie na stanowisku - wymagane staż pracy ogółem - lata: 1 wykształcenie zawodowe: kucharz. ...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ

PRZEMYSŁAW STAWISKI ELECTRO CONNECTPRZEMYSŁAW STAWISKI ELECTRO CONNECT
Lipnica

Zakres obowiązków: Prowadzenie biura, odbieranie oraz wysyłanie korespondencji tradycyjnej oraz mailowej, przygotowywanie dokumentacji przetargowej. Pilnowanie terminów zleceń, pisania aneksów do umów, sporządzanie dokumentacji technicznej, itd. Wynagrodzenie do ustalenia po rozmowie kwalifikacyjnej...

20.02.202420.02.2024