Filtruj

Praca Wyksztalcenie - Górowo Iławeckie

61-62 z 62 ofert pracy

MAJSTER ROBÓT DROGOWYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SP. Z O.O.
Lidzbark Warmiński

Zakres obowiązków: Nadzór nad budową i remontami dróg Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Technik drogownictwa umiejętność - dobra organizacja pracy umiejętność - umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne) staż pracy o...

17.07.202417.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcyjny

ELAELA

Firma Szkło w Lidzbarku Warmińskim poszukuje pracowników produkcyjnych. Praca w systemie trzyzmianowym. Podstawowe obowiązki: - realizacja procesów produkcyjnych, w tym kontroli wymiarowej i wizualnej, czyszczenia, sortowania, rozładunku i składowania szkła - wykonywanie podstawowych prac związan...

19.03.202419.03.2024