Filtruj

Praca Wyksztalcenie - Młynary

286-288 z 288 ofert pracy

MAK CHEMIA MRÓWKA w Elblągu zatrudni Koordynatora ds. Sprzedaży

MRÓWKAMRÓWKA
Elbląg

MAK CHEMIA MRÓWKA w Elblągu ul. Panieńska 17/18 zatrudni Koordynatora ds. Sprzedaży Miejsce pracy: Elbląg oraz teren woj. warmińsko-mazurskiego Główne zadania: Zarządzanie i nadzór nad punktami sprzedaży (oraz sklepem internetowym). Udział w kreowaniu i realizowaniu strategii Firmy. Tworzenie ...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technolog - Konstruktor

MACIEJMACIEJ
Elbląg

Opis stanowiska: · Opracowywanie dokumentacji technologicznej · Nadzór w procesie produkcji prowadzonych projektów · Wsparcie technologiczne dla pracowników firmy oraz kontrahentów · Wsparcie kierownika produkcji w codziennym nadzorowaniu procesu produkcyjnego · Wprowadzanie usprawnień w zakres...

20.02.202420.02.2024

Mechanik Utrzymania Ruchu

Elbląg

Zadania: Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na terenie hali produkcji Przeprowadzanie planowanych prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń. Podejmowanie działań korygujących i naprawczych w przypadku awarii urządzenia Wsparcie pozostałych specjalizacji w procesie diagnostyki i naprawy Wymagania:...

12.02.202412.02.2024