Filtruj

Praca Wymagane Wyksztalcenie - Bukowiec

46-48 z 48 ofert pracy

Brygadzista Stolarz

OMNIVENT SP. Z O.O.OMNIVENT SP. Z O.O.
Lipka

„OMNIVENT” Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z kapitałem holenderskim o ustabilizowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym. Naszym produktem są wysokiej klasy systemy przechowalnicze do ziemniaków i innych warzyw. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Brygad...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

Sieradz

Zakres obowiązków: Nauka i obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Doradztwo klientowi w doborze właściwego produktu. Przymowanie należności, sporządzanie dokumentów sprzedaży, rozliczanie transakcji. Przyjmowanie towaru od dostawców. Rozlokowywanie towaru na sklepie. Przygotowywanie ofert ...

20.05.202420.05.2024

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

RUREX MAZURKIEWICZ SP KOMANDYTOWARUREX MAZURKIEWICZ SP KOMANDYTOWA
Grabów Nad Prosną

Zakres obowiązków: Praca na tartaku, obsługa maszyn tartacznych, produkcja palet. Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Obsługa traku, maszyn tartacznych, praca na tartaku. Mile widziana obsługa wózka widłowego. Wynagrodzenie do uzgodnienia....

18.05.202418.05.2024