Filtruj

Praca Wymagane Wyksztalcenie - Lublin

136-138 z 138 ofert pracy

Zatrudnimy cieślę szalunkowego

nowa oferta
THOMAG INDUSTRIESERVICE GMBHTHOMAG INDUSTRIESERVICE GMBH
Łęczna

Jesteśmy niemiecką firmą, aktywną na rynku od 2008 roku, specjalizującą się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Naszą siłą napędową są wykwalifikowani pracownicy, których rekrutujemy zarówno z Polski, jak i z Niemiec.Współpraca stanowi dla nas fundament, dlatego we wspólnym działaniu z ponad 2...

09.06.202409.06.2024

INSTALATOR - SERWISANT PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Motycz

Numer oferty: StPr/24/1150Obowiązki:Przygotowanie i montaż elementów wyposażenia przepompowni ścieków i innych urządzeń wod-kan; Poprawne odczytywanie rysunków technicznych, wykonawczych i roboczych; Podłączanie elektryczne szafy sterujacej; Serwis i diagnostyka przepompowni ścieków i innych urządze...

08.06.202408.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY

Niedrzwica Duża

Zakres obowiązków: Drobne prace drogowe. Praca na terenie administracyjnym gminy Niedrzwica Duża. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...