Filtruj

Praca Wymagany Dostep - Reda

331-333 z 333 ofert pracy

Pracownik ochrony budynku biurowego

TWIN OFFICETWIN OFFICE
Gdynia

Opis stanowiska:Twój zakres obowiązków kontrola dostępu, ochrona osób i mienia znajdującego się na terenie obiektu bieżąca obsługa klienta raportowanie wykonanych prac Wymagania niekaralność obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie w powi...

03.10.202303.10.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Proste prace na produkcji puzzli 27,70 zł br/1h,Obłuże

KBORODINAKBORODINA
Gdynia

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży produkcyjnejosób do wykonywania prac pomocniczych przy produkcji puzzli: Proste prace na produkcji na już! M...

20.09.202320.09.2023

Mycie pojazdów szynowych - lokomotyw / Gdynia / Grabówek

JAKUB FAŁOWSKIJAKUB FAŁOWSKI
Gdynia

Firma Creatio poszukuje osób z doświadczeniem do sprzątania pojazdów szynowych (lokomotywy). Miejsce pracy - Gdynia, Grabówek - ul. Osada Kolejowa. Obowiązki: - mycie wewnątrz: odkurzanie, mycie podłóg,, mycie szyb wewnątrz, ścieranie kurzu, opróżnianie koszy, itp. - mycie z zewnątrz, mycie...

08.09.202308.09.2023
od 4649 zł